Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Niedziela, 14 sierpnia 2022 20:08
Reklama

LETNIE BRZMIENIA W AMFITEATRZE / SOBEL

LETNIE BRZMIENIA W AMFITEATRZE / SOBEL

Kategoria:

Zapraszamy do Amfiteatru w Gorzowie Wielkopolskim na cykl plenerowych koncertów Letnie Brzmienia. W sierpniu 2022 r., na świeżym powietrzu, zagrają Sanah i Sobel. 

Sobel to pseudonim pochodzącego ze Świdnicy rapera, kompozytora i producenta muzycznego Szymona Sobla. Popularność zyskał po wydaniu singla „Impreza”, który zdobył miliony odtworzeń i status platynowej płyty. Kolejny singiel „Wyglądasz tak pięknie” również pokrył się platyną, a utwór „Każdego dnia” złotem. W czerwcu 2020 r. Sobel wypuścił swoje pierwsze wydawnictwo „Kontrast” będące zwiastunem debiutanckiej płyty. Pierwsza długogrająca płyta Sobla „Pułapka na motyle” ujrzała światło dzienne w kwietniu 2021 r. i od razu znalazła się na 6. miejscu TOP 10 globalnego zestawienia premier na Spotify.

Letnie Brzmienia to wakacyjny cykl ponad 100 koncertów na świeżym powietrzu, w 13 miastach z najpopularniejszymi artystkami i artystami, którzy mają moc przyciągania i czarowania publiczności. Letnie Brzmienia to projekt Good Taste Production, który był odpowiedzią na pandemiczną rzeczywistość Covid-19. Dzięki współpracy z lokalnymi instytucjami, od trzech lat aktywizuje miejską przestrzeń. Trasa koncertowa trwa całe wakacje. Koncerty odbywać się będą w Gdańsku, Lublinie, Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Rzeszowie, Łodzi, Szczecinie, Bydgoszczy, Katowicach, Bielsku-Białej, Krakowie oraz Gorzowie Wielkopolskim. Szczegółowy harmonogram koncertów można sprawdzić TUTAJ. Zwieńczeniem cyklu Letnich Brzmień będzie dwudniowe wydarzenie – Finał – termin i miejsce koncertów zostaną ogłoszone wkrótce.

Bilety w cenie od 89 zł będą dostępne w sprzedaży od środy 13 kwietnia 2022 r. (12:00) na www.letniebrzmienia.pl. Karnety w cenie 279 złotych dostępne będą od poniedziałku 11 kwietnia 2022 r. (16:00) na www.letniebrzmienia.pl. Karnet w postaci 3 kodów należy wymienić na 3 bilety na www.letniebrzmienia.pl. Karnet jest przeznaczony dla jednej osoby i upoważnia (po wymianie kodów na bilety) do uczestnictwa w 3 różnych wydarzeniach. Nie ma możliwości zrealizowania kilku kodów na to samo wydarzenie.


Amfiteatr MCK, ul. Drzymały 30 Gorzów Wielkopolski, lubuskie
Rozpoczęcie: 06.08.2022 20:00
Dobry Wieczór Gorzów – Nowonarodzeni & Mate.O, Magdalena Bańkowska – Moskwa z zespołem – koncert Dobry Wieczór Gorzów – Nowonarodzeni & Mate.O, Magdalena Bańkowska – Moskwa z zespołem – koncert NOWONARODZENI & Mate.O – koncert muzyki chrześcijańskiej.Folkowo, rockowo, jazzowo, a z pewnością niebanalnie! Tak się zapowiada koncert uwielbienia znanego ze swojej lokalnej działalności zespołu NOWONARODZENI, który w tym roku wystąpi wspólnie z jednym z przodujących artystów polskiej sceny chrześcijańskiej Mateuszem Otrębą, znanym jako Mate.O.Mateusz Otremba prywatnie jest mężem Natalii Niemen, a zawodowo jest kompozytorem piosenek, muzykiem, fotografikiem i wokalistą. Debiutował na scenie muzycznej w 1997 roku albumem „Totalne Uwielbienie”. Od tamtej pory nagrał kilkanaście albumów. Nagrywał z zespołami New Life’m i TGD, Natalią Niemen, Mietkiem Szcześniakiem, Marcinem Pospieszalskim oraz wieloma innymi artystami.Na scenie towarzyszyć im będzie zaprzyjaźnione trio dęte, w którego skład wchodzą poznańscy muzycy: Jakub Domański – trąbka, Filip Szulc – saksofon, flet poprzeczny, Fabian Kubiszyn – puzon.Takie połączenie zmontowano i przygotowano specjalnie na deski sceny Dobry Wieczór Gorzów! Można się spodziewać niezapomnianych przeżyć muzycznych oraz duchowych!Ich energia z pewnością udzieli się wszystkim słuchaczom, więc otwarci na nowe doświadczenia, przybywajcie!MAGDALENA BAŃKOWSKA – MOSKWA jest rodowitą Gorzowianką.Ukończyła Akademię Muzyczną im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu w klasie fortepianu oraz Akademię Muzyczną im. Karola Szymanowskiego w Katowicach w klasie wokalistyki jazzowej na Wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej. Pracuje w gorzowskich Szkołach Muzycznych jako pedagog i akompaniator. Zdobyła wiele nagród i wyróżnień na festiwalach i konkursach piosenki. W 2019 roku w koncercie “Debiuty” podczas 56 Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu zaprezentowała własny utwór pt. “Oszukać czas”.Jest trzykrotną stypendystką Prezydenta Miasta Gorzowa w dziedzinie muzyki. Ostatnie stypendium w 2020 roku otrzymałam jako wsparcie nagrania debiutanckiego albumu z piosenkami własnego autorstwa. Piosenki utrzymane są w klimacie około-jazzowym, zróżnicowane pod względem tempa, nastroju, tematyki, są po prostu moim osobistym spojrzeniem na dzisiejszy świat.Wstęp wolny.Data rozpoczęcia wydarzenia: 14.08.2022 19:00
Reklama
Reklama
a