Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Niedziela, 14 sierpnia 2022 20:14
Reklama

Dobry Wieczór Gorzów – Sorry Boys – koncert

Dobry Wieczór Gorzów – Sorry Boys – koncert
fot. dobrywieczorgorzow.pl

Kategoria:

SORRY BOYS
Jeden z najciekawszych zespołów na polskiej scenie alternatywno-popowej. Od początku działalności trzon grupy stanowią: charyzmatyczna wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów – Bela Komoszyńska oraz Tomasz Dąbrowski i Piotr Blak.
Debiutancka płyta „Hard Working Classes” ukazała się w 2010 roku i zebrała znakomite recenzje.
Sorry Boys z reguły intensywnie koncertują grając trasy klubowe i uczestnicząc w najważniejszych festiwalach muzycznych w Polsce. Grali m.in. na głównej scenie Open’era, dwukrotnie pojawili się na Orange Warsaw Festiwal, brali udział w koncertach Męskiego Grania, a także w festiwalach Spring Break, Green, Jarocin, Edison czy Naturalnie Mazury.

Wstęp wolny.


Stary Rynek Gorzów Wielkopolski, lubuskie
Rozpoczęcie: 06.08.2022 19:00
Dobry Wieczór Gorzów – Nowonarodzeni & Mate.O, Magdalena Bańkowska – Moskwa z zespołem – koncert Dobry Wieczór Gorzów – Nowonarodzeni & Mate.O, Magdalena Bańkowska – Moskwa z zespołem – koncert NOWONARODZENI & Mate.O – koncert muzyki chrześcijańskiej.Folkowo, rockowo, jazzowo, a z pewnością niebanalnie! Tak się zapowiada koncert uwielbienia znanego ze swojej lokalnej działalności zespołu NOWONARODZENI, który w tym roku wystąpi wspólnie z jednym z przodujących artystów polskiej sceny chrześcijańskiej Mateuszem Otrębą, znanym jako Mate.O.Mateusz Otremba prywatnie jest mężem Natalii Niemen, a zawodowo jest kompozytorem piosenek, muzykiem, fotografikiem i wokalistą. Debiutował na scenie muzycznej w 1997 roku albumem „Totalne Uwielbienie”. Od tamtej pory nagrał kilkanaście albumów. Nagrywał z zespołami New Life’m i TGD, Natalią Niemen, Mietkiem Szcześniakiem, Marcinem Pospieszalskim oraz wieloma innymi artystami.Na scenie towarzyszyć im będzie zaprzyjaźnione trio dęte, w którego skład wchodzą poznańscy muzycy: Jakub Domański – trąbka, Filip Szulc – saksofon, flet poprzeczny, Fabian Kubiszyn – puzon.Takie połączenie zmontowano i przygotowano specjalnie na deski sceny Dobry Wieczór Gorzów! Można się spodziewać niezapomnianych przeżyć muzycznych oraz duchowych!Ich energia z pewnością udzieli się wszystkim słuchaczom, więc otwarci na nowe doświadczenia, przybywajcie!MAGDALENA BAŃKOWSKA – MOSKWA jest rodowitą Gorzowianką.Ukończyła Akademię Muzyczną im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu w klasie fortepianu oraz Akademię Muzyczną im. Karola Szymanowskiego w Katowicach w klasie wokalistyki jazzowej na Wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej. Pracuje w gorzowskich Szkołach Muzycznych jako pedagog i akompaniator. Zdobyła wiele nagród i wyróżnień na festiwalach i konkursach piosenki. W 2019 roku w koncercie “Debiuty” podczas 56 Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu zaprezentowała własny utwór pt. “Oszukać czas”.Jest trzykrotną stypendystką Prezydenta Miasta Gorzowa w dziedzinie muzyki. Ostatnie stypendium w 2020 roku otrzymałam jako wsparcie nagrania debiutanckiego albumu z piosenkami własnego autorstwa. Piosenki utrzymane są w klimacie około-jazzowym, zróżnicowane pod względem tempa, nastroju, tematyki, są po prostu moim osobistym spojrzeniem na dzisiejszy świat.Wstęp wolny.Data rozpoczęcia wydarzenia: 14.08.2022 19:00
Reklama
Reklama
a