Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 2 października 2022 02:54
Reklama

Dobry Wieczór Gorzów – Nowonarodzeni & Mate.O, Magdalena Bańkowska – Moskwa z zespołem – koncert

Dobry Wieczór Gorzów – Nowonarodzeni & Mate.O, Magdalena Bańkowska – Moskwa z zespołem – koncert
fot. dobrywieczorgorzow.pl

Kategoria:

NOWONARODZENI & Mate.O – koncert muzyki chrześcijańskiej.
Folkowo, rockowo, jazzowo, a z pewnością niebanalnie! Tak się zapowiada koncert uwielbienia znanego ze swojej lokalnej działalności zespołu NOWONARODZENI, który w tym roku wystąpi wspólnie z jednym z przodujących artystów polskiej sceny chrześcijańskiej Mateuszem Otrębą, znanym jako Mate.O.
Mateusz Otremba prywatnie jest mężem Natalii Niemen, a zawodowo jest kompozytorem piosenek, muzykiem, fotografikiem i wokalistą. Debiutował na scenie muzycznej w 1997 roku albumem „Totalne Uwielbienie”. Od tamtej pory nagrał kilkanaście albumów. Nagrywał z zespołami New Life’m i TGD, Natalią Niemen, Mietkiem Szcześniakiem, Marcinem Pospieszalskim oraz wieloma innymi artystami.
Na scenie towarzyszyć im będzie zaprzyjaźnione trio dęte, w którego skład wchodzą poznańscy muzycy: Jakub Domański – trąbka, Filip Szulc – saksofon, flet poprzeczny, Fabian Kubiszyn – puzon.
Takie połączenie zmontowano i przygotowano specjalnie na deski sceny Dobry Wieczór Gorzów! Można się spodziewać niezapomnianych przeżyć muzycznych oraz duchowych!
Ich energia z pewnością udzieli się wszystkim słuchaczom, więc otwarci na nowe doświadczenia, przybywajcie!

MAGDALENA BAŃKOWSKA – MOSKWA jest rodowitą Gorzowianką.
Ukończyła Akademię Muzyczną im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu w klasie fortepianu oraz Akademię Muzyczną im. Karola Szymanowskiego w Katowicach w klasie wokalistyki jazzowej na Wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej. Pracuje w gorzowskich Szkołach Muzycznych jako pedagog i akompaniator. Zdobyła wiele nagród i wyróżnień na festiwalach i konkursach piosenki. W 2019 roku w koncercie “Debiuty” podczas 56 Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu zaprezentowała własny utwór pt. “Oszukać czas”.
Jest trzykrotną stypendystką Prezydenta Miasta Gorzowa w dziedzinie muzyki. Ostatnie stypendium w 2020 roku otrzymałam jako wsparcie nagrania debiutanckiego albumu z piosenkami własnego autorstwa. Piosenki utrzymane są w klimacie około-jazzowym, zróżnicowane pod względem tempa, nastroju, tematyki, są po prostu moim osobistym spojrzeniem na dzisiejszy świat.

Wstęp wolny.


Stary Rynek Gorzów Wielkopolski, lubuskie
Rozpoczęcie: 14.08.2022 19:00
15 urodziny Galerii Askana! 15 urodziny Galerii Askana! Galeria Askana w Gorzowie Wielkopolskim świętuje swoje 15-te urodziny.  To wyjątkowa okazja, na którą przygotowano mnóstwo atrakcji.Najbliższy weekend przebiegnie pod hasłem dobrej atmosfery, zabawy i muzycznych doznań. 30 września rozpocznie się urodzinowa akcja z nagrodami, w której klienci będą mogli otrzymać urodzinowy balon z helem. Przygotowano aż 500 upominków. Ne zabraknie atrakcji, które zawsze cieszą się zainteresowaniem, jak balonowe ZOO dla dzieci, malowanie buziek, wata cukrowa i popcorn dla każdego, a także warsztaty kreatywne dla najmłodszych. 1 października o godz. 16.00 pojawi się muzyczna gwiazda – zespół RED LIPS. Będzie również okazja do zdjęć i autografów, a także skosztowania jednej z 400 urodzinowych babeczek. Nie zabraknie kącika pamiątkowych zdjęć. Począwszy od 29 września nasze salony proponują zniżki dla swoich klientów, z którymi można zapoznać się w aplikacji mobilnej Galerii Askana. Równolegle z urodzinowymi akcjami, klienci będą mieli okazję obejrzeć wystawę zorganizowaną we współpracy z Muzeum Lubuskim pn. „Waldemara Kućki spacer po Gorzowie”. To 20 wyjątkowych prac przedstawiających miasto z dawnych lat. To nie tylko zdjęcia, to uczta dla oka i sentymentalna podróż w czasie po Gorzowie, którego Galeria Askana jest integralną częścią już od 15 lat.Od 1 października w modowym oknie będzie można również podziwiać wyjątkowe stroje projektantki – Natalii Ślizowskiej, będące częścią wystawy „Welcome Dubai”, prezentowanej uprzednio podczas wystawy województwa lubuskiego podczas Expo 2020 w Dubaju.15. Urodziny Galerii Askana to wyjątkowa okazja do wspomnień, wzruszeń, zabawy i spędzenia wspólnego czasu z rodziną i przyjaciółmi. Atrakcje, upominki i muzyczne niespodzianki na pewno w tym pomogą! Data rozpoczęcia wydarzenia: 30.09.2022
Reklama
Reklama