Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Niedziela, 14 sierpnia 2022 20:35
Reklama

Wydarzenia

Weekendowe wydarzenia kulturalne
Weekendowe wydarzenia kulturalne

W ten weekend Dobry Wieczór Gorzów znów rozgrzeje gorzowską publiczność. Przygotowaliśmy materiał, w którym dowiecie się Państwo wszystkiego na temat nadchodzącego piątku, soboty i niedzieli. Zapraszamy.

10.08.2022 14:24
Przygodowy sierpień w sieci kin Helios!
Przygodowy sierpień w sieci kin Helios!

Nadchodzący repertuar i moc nowości na ekranach kin Helios gwarantują widzom mega rozrywkę i pełne spektrum emocji. Wśród propozycji znajdą się zarówno filmy familijne, pomagające oderwać się od codzienności animacje i komedie, a także spora dawka akcji, przygód i mocnego kina dająca zastrzyk adrenaliny. Zadowoleni będą również sympatycy kina niezależnego i festiwalowego, na najmłodszych widzów czekają natomiast weekendowe seanse z filmowymi konkursami w roli głównej.

10.08.2022 08:50
Weekendowe szaleństwo na gorzowskich scenach muzycznych i nie tylko!
Weekendowe szaleństwo na gorzowskich scenach muzycznych i nie tylko!

Już w ten weekend w Gorzowie, pojawi się wielu utalentowanych artystów. Na Wartowni zabrzmią hip-hopowe dźwięki a na stadionie przy ul. Myśliborskiej rozegra się fascynujący mecz gorzowskiej drużyny. Zobacz jakie jeszcze atrakcje cię czekają.

05.08.2022 14:21    1
Spacer z przewodnikiem brzegiem Warty!
Spacer z przewodnikiem brzegiem Warty!

Przed nami pierwsza sobota miesiąca, a to oznacza kolejny spacer po Gorzowie. Tym razem 6-kilometrowa trasa będzie wiodła przez park Złotego Potoku z Polaną Narzeczonych i brzegiem „prawie dzikiej” Warty - czyli po prostu b będziemy odkrywać jeden z najbardziej naturalnych parków w mieście - czyli park Czechówek i łąki Zarzecza Janickiego tuż nad Wartą.

04.08.2022 12:06
Rowerowy Rajd MTB w Stanowicach
Rowerowy Rajd MTB w Stanowicach

Już 28. sierpnia w podgorzowskich Stanowicach odbędzie się rajd rowerowy MTB. Jest to nie lada gratka dla miłośników rowerów i ciekawych tras ukrytych na polach i w lasach. Organizatorzy i władze powiatu gorzowskiego zapraszają wszystkich chętnych do wzięcia udziału w tym zakręconym wydarzeniu.

03.08.2022 15:09
W ten weekend gwiazdy sceny muzycznej odwiedzą Gorzów
W ten weekend gwiazdy sceny muzycznej odwiedzą Gorzów

Już w ten weekend w Gorzowie, zaczynając od czwartku, pojawi się tłum utalentowanych artystów. Topowi artyści polskiej sceny muzycznej - Sanah oraz Sobel - zagrają dla nas na deskach gorzowskiego amfiteatru. Zobacz jakie jeszcze atrakcje cię czekają.

03.08.2022 12:11
Dzień Kultu Masy Mięśniowej
Dzień Kultu Masy Mięśniowej

Dziś obchodzimy Dzień Kultu Masy Mięśniowej. Postanowiliśmy udać się do osoby, która zna się na tym najlepiej. Halina Kunicka to nie tylko gorzowska radna, ale i Mistrzyni Świata, Europy i Polski w kulturystyce oraz sędzia międzynarodowy federacji IFBB.

28.07.2022 14:44
W sobotę przybiegną na Stary Rynek
W sobotę przybiegną na Stary Rynek

W środę dobiegli do Poznania, przedostatniej ze stolic miast wojewódzkich, które planowali odwiedzić. Uczestnicy biegu „Z pasji do Gorzowa” za cztery dni dotrą do mety. Ich powitanie zaplanowane jest na najbliższą sobotę (30 lipca) na Starym Rynku.

27.07.2022 14:06    1
Po raz pierwszy w Polsce w Filharmonii Gorzowskiej
Po raz pierwszy w Polsce w Filharmonii Gorzowskiej

Niemiecki Festiwal "Letnie Koncerty Brandenburskie" zawita po raz pierwszy z gościnnym koncertem w Polsce. 6 sierpnia o godz. 17.00 w Filharmonii Gorzowskiej wystąpi hiszpańska gwiazda skrzypiec Javier Comesãna wraz z niemiecką orkiestrą Brandenburger Symphoniker pod dyrekcją Jakoba Lehmanna. Pierwszy polski koncert Brandenburgische Sommerkonzerte pod hasłem „Europa Konzert” jest efektem współpracy Festiwalu z Filharmonią Gorzowską.

27.07.2022 10:03
Kłodawska Noc Rockowa
Kłodawska Noc Rockowa
26.07.2022 13:09
Bieg Trzech Jezior już w ten weekend
Bieg Trzech Jezior już w ten weekend
19.07.2022 13:15
KOMENTARZE
Autor komentarza: JoTreść komentarza: Frajernia co by chciała mistrza u siebie ale nie ma kasy rozkręca nagonki. Sport to biznes, kto ma kasę ten ma mistrza, w każdej dyscyplinie tak samoData dodania komentarza: 10.08.2022, 12:57Źródło komentarza: Ile Zmarzlik zarobi w Lublinie? Kwota zwala z nógAutor komentarza: KadafiTreść komentarza: Za pieniądze ksiądz się modli i k__wa tyłka daje Reszta bez komentarzaData dodania komentarza: 10.08.2022, 08:18Źródło komentarza: Ile Zmarzlik zarobi w Lublinie? Kwota zwala z nógAutor komentarza: GośćTreść komentarza: Takie prawo kabaretu!!! Nic dodać nic ująć!!! Jak to się mówi prawda w oczy kole!!! Komuna wróciła!!!! Brawo Neo- nówka!!!!Data dodania komentarza: 03.08.2022, 13:17Źródło komentarza: Kabaret, który „nagiął” rzeczywistość? Politycy i wyborcy poruszeniAutor komentarza: widz_ewTreść komentarza: LA staje się coraz mniej popularna w Polsce, bo wymaga ciężkiego, systematycznego treningu, a jego efekty przychodzą zwyklke późno. Brakuje cierpliwości. Sport należy uprawiać już w dzieciństwie i dużą rolę ma do spełnienia szkoła. Nie tylko "Orliki" powinny być budowane, ale także bieżnie, rzutnie. Pod mostem nie zdobywa się mistrzostwa.Data dodania komentarza: 03.08.2022, 09:03Źródło komentarza: Nikola Horowska największą gwiazdą Mistrzostw PolskiAutor komentarza: gośćTreść komentarza: Jak na 23-letnich sportowców to wyniki raczej słabe i nie rokujące światowego poziomu.Data dodania komentarza: 03.08.2022, 08:58Źródło komentarza: Nikola Horowska największą gwiazdą Mistrzostw PolskiAutor komentarza: Elżbieta KubiiakTreść komentarza: Bartek miał prawo odejść,tylko trochę nie spodziewanie to uczynił ,dobrze ,że drużyna . się nierozpadła dużo jest winy byłego prezesa Grzyba . Zobaczymy czas pokaże jakie będą wyniki.Mamy dobrych zawodników Vaculik, Woźniak,Thomsen, Jasiński i dobrze zapowiadających się młodzieżowców( Palusz,Bartkowiak, Stojanowski, Hurysz.Jak wszyscy solidnie popracują to będziemy mieć wspaniałą złotą drużnę i tego życzę całemu składowi trenerskiemuData dodania komentarza: 03.08.2022, 00:17Źródło komentarza: Znamy skład Stali Gorzów na kolejny sezon?!Autor komentarza: Jerzy OzgaTreść komentarza: W pełni popieram krytykę zachowania Bartosza Zmarzlika - mówi, ze nie pieniądze ale nowe perspektywy - jakiś ponury żart z kibiców w GorzowieData dodania komentarza: 28.07.2022, 19:58Źródło komentarza: Synowiec ostro o Zmarzliku i GrzybieAutor komentarza: FanTreść komentarza: Jak nie Chomski, to kto? Nie ma wyboru.Data dodania komentarza: 27.07.2022, 20:35Źródło komentarza: Koniec Chomskiego w Stali Gorzów?! M Autor komentarza: smutny obywatelTreść komentarza: Przyznać trzeba, że młodzi lekko w tym mieście nie mająData dodania komentarza: 27.07.2022, 07:11Źródło komentarza: Jak deską o ścianę! Młodzież chce mieć swoje miejscówki!
Reklama
Reklama
a