Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Niedziela, 14 sierpnia 2022 21:09
Reklama

Region

Niebezpieczny precedens w Karninie. Czy tam można się kąpać?
Niebezpieczny precedens w Karninie. Czy tam można się kąpać?

W czwartek, 4 sierpnia Urząd Gminy Deszczno poinformował, że plaża nad jeziorem w Karninie decyzją Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Gorzowie Wlkp. będzie zamknięta do odwołania. W poniedziałek, 8 sierpnia pojawił się nowy komunikat, który dla wielu jest mydleniem oczu i urzędniczą ucieczką od odpowiedzialności.

Dzisiaj, 19:34
Diecezja zielonogórsko-gorzowska ma nowego biskupa pomocniczego
Diecezja zielonogórsko-gorzowska ma nowego biskupa pomocniczego

W kościele konkatedralnym pw. św. Jadwigi Śląskiej w Zielonej Górze ks. Adrian Put 13 sierpnia przyjął święcenia biskupie. Głównym konsekratorem był abp Salvatore Pennacchio, nuncjusz apostolski w Polsce.

Dzisiaj, 11:24
Lubniewice - tu się oddycha
Lubniewice - tu się oddycha

Cisza, spokój, prawie prywatna plaża. Wielu Lubuszan i mieszkańców innych województw wybiera na letni wypoczynek ośrodki wczasowe w naszym regionie. W Lubniewicach pod Gorzowem pełne obłożenie. Nic dziwnego. Gmina i właściciele ośrodków polepszają ofertę dla turystów.

12.08.2022 12:54
Od początku wakacji 228 osób zginęło w wypadkach samochodowych
Od początku wakacji 228 osób zginęło w wypadkach samochodowych

To już 4. edycja projektu na rzecz bezpieczeństwa ruchu drogowego pn. Wypadki drogowe ze skutkiem śmiertelnym – Wakacje 2022, który spotkał się z pozytywnym odbiorem społecznym oraz dużym zainteresowaniem mediów.

12.08.2022 12:20
Seniorzy zapraszają na dyskoteki na polu golfowym
Seniorzy zapraszają na dyskoteki na polu golfowym

Jak co poniedziałek seniorzy tłumnie zjawili się na imprezie organizowanej przez Uniwersytet Trzeciego Wieku w Gorzowie. Tym razem na polu golfowym przygrywała im na żywo Kostrzyńska Kapela Tadka.

12.08.2022 11:46
Zadbaj o swojego pupila w upały
Zadbaj o swojego pupila w upały

Trwające upały powinny zmusić właścicieli psów do refleksji nad ich samopoczuciem. Zdarza się, że nawet mocno przegrzane psy nie dają tego po sobie poznać.

12.08.2022 11:36
Pocałuj i jedź!
Pocałuj i jedź!

W Gorzowie powstał kolejny parking typu Kiss & Ride (pocałuj i jedź). Stanowiska zapewnią bezpieczny dowóz uczniów do szkoły oraz przystanku kolejowego.

12.08.2022 11:07
Lubniewice - idealne miejsce na wypoczynek
Lubniewice - idealne miejsce na wypoczynek

Cisza, spokój, prawie prywatna plaża. Wielu Lubuszan i mieszkańców innych województw wybiera na letni wypoczynek ośrodki wczasowe w naszym regionie. W Lubniewicach pod Gorzowem obłożenie. Byłe zakładowe ośrodki nabierają nowego oblicza między innymi dzięki funduszom europejskim.

12.08.2022 10:01
Zdrowie psychiczne to nie temat tabu
Zdrowie psychiczne to nie temat tabu

Olga Pazdan kierowniczka Centrum Zdrowia Psychicznego w Gorzowie podkreśla jak ważne jest skorzystanie z usług specjalistów zajmujących się chorobami mózgu. Lekarka zauważa, że co raz więcej osób potrzebuje wsparcia psychologa czy psychiatry. I co najważniejsze, nie jest to żaden powód do wstydu.

11.08.2022 15:39
Inneko wywiezie śmieci w II sektorze
Inneko wywiezie śmieci w II sektorze

Od 1 września spółka Inneko zajmie się wywozem śmieci w II sektorze. Osiedla zostaną zaopatrzone w nowe pojemniki na odpady, różnokolorowe worki i harmonogramy. Kogo będzie dotyczyła zmiana? Zapraszamy na materiał.

11.08.2022 15:34
Nasze kajakarki podwójnymi mistrzyniami świata!
Nasze kajakarki podwójnymi mistrzyniami świata!

Kajakarki i kajakarze, zarazem studentki i studenci gorzowskiego AWF-u całkowicie rozbili bank na Mistrzostwach Świata w kajakarstwie, które odbyły się w Kanadzie. Karolina Naja, Anna Puławska, Wiktor Głazunow i Alex Koliadych to sportowcy, z których wszyscy jesteśmy dumni i śpieszymy z gratulacjami.

10.08.2022 13:46
Odra skażona! Tony martwych ryb na brzegu rzeki!
Odra skażona! Tony martwych ryb na brzegu rzeki!

28 lipca zgłoszono do Wojewódzkiego Inspektora Ochrony Środowiska we Wrocławiu o śniętych rybach w rzece Odrze. Od tamtej pory wyłowiono z rzeki tony martwych ryb. Sytuacja jest bardzo poważna. Trująca substancja dopłynęła do naszego województwa. Wędkarze ostrzegają!

10.08.2022 12:25
KOMENTARZE
Autor komentarza: JoTreść komentarza: Frajernia co by chciała mistrza u siebie ale nie ma kasy rozkręca nagonki. Sport to biznes, kto ma kasę ten ma mistrza, w każdej dyscyplinie tak samoData dodania komentarza: 10.08.2022, 12:57Źródło komentarza: Ile Zmarzlik zarobi w Lublinie? Kwota zwala z nógAutor komentarza: KadafiTreść komentarza: Za pieniądze ksiądz się modli i k__wa tyłka daje Reszta bez komentarzaData dodania komentarza: 10.08.2022, 08:18Źródło komentarza: Ile Zmarzlik zarobi w Lublinie? Kwota zwala z nógAutor komentarza: GośćTreść komentarza: Takie prawo kabaretu!!! Nic dodać nic ująć!!! Jak to się mówi prawda w oczy kole!!! Komuna wróciła!!!! Brawo Neo- nówka!!!!Data dodania komentarza: 03.08.2022, 13:17Źródło komentarza: Kabaret, który „nagiął” rzeczywistość? Politycy i wyborcy poruszeniAutor komentarza: widz_ewTreść komentarza: LA staje się coraz mniej popularna w Polsce, bo wymaga ciężkiego, systematycznego treningu, a jego efekty przychodzą zwyklke późno. Brakuje cierpliwości. Sport należy uprawiać już w dzieciństwie i dużą rolę ma do spełnienia szkoła. Nie tylko "Orliki" powinny być budowane, ale także bieżnie, rzutnie. Pod mostem nie zdobywa się mistrzostwa.Data dodania komentarza: 03.08.2022, 09:03Źródło komentarza: Nikola Horowska największą gwiazdą Mistrzostw PolskiAutor komentarza: gośćTreść komentarza: Jak na 23-letnich sportowców to wyniki raczej słabe i nie rokujące światowego poziomu.Data dodania komentarza: 03.08.2022, 08:58Źródło komentarza: Nikola Horowska największą gwiazdą Mistrzostw PolskiAutor komentarza: Elżbieta KubiiakTreść komentarza: Bartek miał prawo odejść,tylko trochę nie spodziewanie to uczynił ,dobrze ,że drużyna . się nierozpadła dużo jest winy byłego prezesa Grzyba . Zobaczymy czas pokaże jakie będą wyniki.Mamy dobrych zawodników Vaculik, Woźniak,Thomsen, Jasiński i dobrze zapowiadających się młodzieżowców( Palusz,Bartkowiak, Stojanowski, Hurysz.Jak wszyscy solidnie popracują to będziemy mieć wspaniałą złotą drużnę i tego życzę całemu składowi trenerskiemuData dodania komentarza: 03.08.2022, 00:17Źródło komentarza: Znamy skład Stali Gorzów na kolejny sezon?!Autor komentarza: Jerzy OzgaTreść komentarza: W pełni popieram krytykę zachowania Bartosza Zmarzlika - mówi, ze nie pieniądze ale nowe perspektywy - jakiś ponury żart z kibiców w GorzowieData dodania komentarza: 28.07.2022, 19:58Źródło komentarza: Synowiec ostro o Zmarzliku i GrzybieAutor komentarza: FanTreść komentarza: Jak nie Chomski, to kto? Nie ma wyboru.Data dodania komentarza: 27.07.2022, 20:35Źródło komentarza: Koniec Chomskiego w Stali Gorzów?! M Autor komentarza: smutny obywatelTreść komentarza: Przyznać trzeba, że młodzi lekko w tym mieście nie mająData dodania komentarza: 27.07.2022, 07:11Źródło komentarza: Jak deską o ścianę! Młodzież chce mieć swoje miejscówki!
Reklama
Reklama
a