Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Niedziela, 14 sierpnia 2022 21:47
Reklama

Wiadomości

Niebezpieczny precedens w Karninie. Czy tam można się kąpać?
Niebezpieczny precedens w Karninie. Czy tam można się kąpać?

W czwartek, 4 sierpnia Urząd Gminy Deszczno poinformował, że plaża nad jeziorem w Karninie decyzją Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Gorzowie Wlkp. będzie zamknięta do odwołania. W poniedziałek, 8 sierpnia pojawił się nowy komunikat, który dla wielu jest mydleniem oczu i urzędniczą ucieczką od odpowiedzialności.

Dzisiaj, 19:34
Otwarcie ulicy Łukasińskiego
Otwarcie ulicy Łukasińskiego

W środę (10 sierpnia) około godz. 15.00 wykonawca modernizacji DK nr 22 udostępni dla ruchu wybudowaną nową jezdnię ul. Łukasińskiego. Kierowcy jadący w kierunku ronda Sybiraków u zbiegu ulic Podmiejska - Sybiraków - Łukasińskiego będą mieli do dyspozycji dwa pasy ruchu.

Dzisiaj, 19:19
Ile Zmarzlik zarobi w Lublinie? Kwota zwala z nóg
Ile Zmarzlik zarobi w Lublinie? Kwota zwala z nóg

Nie jest już żadną tajemnicą, że w przyszłym sezonie Bartosz Zmarzlik nie będzie zawodnikiem Stali Gorzów. Groteskowo wygląda sytuacja w której wychowanek gorzowskiego klubu nie może powiedzieć gdzie będzie jeździł w kolejnym sezonie. A Motor Lublin nie może pochwalić się transferem najlepszego aktualnie żużlowca na świecie.

Dzisiaj, 16:00    1
Inflacyjne pogrzeby. Polskie cmentarze jak z USA
Inflacyjne pogrzeby. Polskie cmentarze jak z USA

Nie tradycyjne duże nagrobki, ale małe skromne znane z amerykańskich filmów. Czy inflacyjne pochówki w Polsce się przyjmą?

Dzisiaj, 15:20
Czarnek stanie przed sądem?! Polacy zrzucili się na pozew
Czarnek stanie przed sądem?! Polacy zrzucili się na pozew

Zorganizował zrzutkę w internecie na pozew przeciwko ministrowi Czarnkowi. W jeden dzień uzbierał całą kwotę. Kwota nadal rośnie.

Dzisiaj, 12:26
Zakończono przebudowę ul. Chrobrego i Mieszka I
Zakończono przebudowę ul. Chrobrego i Mieszka I

Na tę przebudowę mieszkańcy Gorzowa czekali dziesiątki lat. Inwestycja związana z przebudową ulicy Chrobrego i Mieszka I to najbardziej konieczne do zrealizowania i wyczekiwane przez wszystkich prace modernizacyjne powiązane z infrastrukturą tramwajową w historii powojennego Gorzowa. Już teraz, po zakończeniu tej przebudowy, ponownie wszystkie gorzowskie linie tramwajowe są obsługiwane przez tramwaje. Ostatni raz funkcjonujące jednocześnie linie 1, 2 oraz 3 mieliśmy okazję widzieć na torach 30 września 2017 r. Dzień później tabor unieruchomiony został w zajezdni, a Miasto jako inwestor sukcesywnie ruszyło z przebudowami torowisk. Wszystkie zrealizowane zostały w ramach projektu „System zrównoważonego transportu miejskiego w Gorzowie Wlkp.” Najpierw ulica Sikorskiego, następnie Kostrzyńska, by ostatecznie zakończyć na przebudowie ul. Chrobrego i Mieszka I.

Dzisiaj, 12:06
Diecezja zielonogórsko-gorzowska ma nowego biskupa pomocniczego
Diecezja zielonogórsko-gorzowska ma nowego biskupa pomocniczego

W kościele konkatedralnym pw. św. Jadwigi Śląskiej w Zielonej Górze ks. Adrian Put 13 sierpnia przyjął święcenia biskupie. Głównym konsekratorem był abp Salvatore Pennacchio, nuncjusz apostolski w Polsce.

Dzisiaj, 11:24
Ponad 30 tysięcy złotych mandatu. Rekordowe kary piratów drogowych
Ponad 30 tysięcy złotych mandatu. Rekordowe kary piratów drogowych

Narażanie innych kierowców na niebezpieczeństwo i ignorowanie policjantów może bardzo słono kosztować. Niekiedy mandat jest wyższy niż wartość pojazdu.

Dzisiaj, 10:20
Zmarzlik coraz bliżej tytułu mistrza świata
Zmarzlik coraz bliżej tytułu mistrza świata

Turniej Speedway Grand Prix po trzech latach powrócił do stolicy Walii. Piękny obiekt świecił jednak pustkami. Głównymi aktorami nie byli zawodnicy, ale tor który sprawiał mnóstwo problemów.

Dzisiaj, 08:12
Rząd chce zakazać strajków solidarnościowych
Rząd chce zakazać strajków solidarnościowych

Rząd zamierza ograniczyć prawo Polaków do strajków i zakazać strajków solidarnościowych. Jakby chciał zabezpieczyć się przed narastającą falą protestów. Tymczasem zapowiada się gorąca, strajkowa jesień.

Dzisiaj, 07:26
Gorzowscy trzecioligowcy z punktami
Gorzowscy trzecioligowcy z punktami

Za nami druga kolejka zmagań na boiskach trzeciej ligi. Inauguracja dla gorzowskich ekip okazała się bardzo bolesna. Agencja Inwestycyjna Stilon Gorzów przed własną publicznością uległ 0:1 Gwarkowi Tarnowskie Góry. AstroEnergy Warta Gorzów przegrała na wyjeździe z faworyzowaną Polonią Bytom. Zupełnie inaczej wyglądało to w drugiej kolejce.

Wczoraj, 16:18
Wysyłał do mężatki obrzydliwe wiadomości. Prokuratura odpuszcza księdzu Andrzejowi Dębskiemu
Wysyłał do mężatki obrzydliwe wiadomości. Prokuratura odpuszcza księdzu Andrzejowi Dębskiemu

„Będziesz pierwszą kobietą w historii wyru…aną w gabinecie metropolity białostockiego”. To jedna z wiadomości, której autorem jest znany z TVP ksiądz. Wysyłał też zdjęcia. Prokuratura uznała, że to nie jest porno.

Wczoraj, 11:28
KOMENTARZE
Autor komentarza: JoTreść komentarza: Frajernia co by chciała mistrza u siebie ale nie ma kasy rozkręca nagonki. Sport to biznes, kto ma kasę ten ma mistrza, w każdej dyscyplinie tak samoData dodania komentarza: 10.08.2022, 12:57Źródło komentarza: Ile Zmarzlik zarobi w Lublinie? Kwota zwala z nógAutor komentarza: KadafiTreść komentarza: Za pieniądze ksiądz się modli i k__wa tyłka daje Reszta bez komentarzaData dodania komentarza: 10.08.2022, 08:18Źródło komentarza: Ile Zmarzlik zarobi w Lublinie? Kwota zwala z nógAutor komentarza: GośćTreść komentarza: Takie prawo kabaretu!!! Nic dodać nic ująć!!! Jak to się mówi prawda w oczy kole!!! Komuna wróciła!!!! Brawo Neo- nówka!!!!Data dodania komentarza: 03.08.2022, 13:17Źródło komentarza: Kabaret, który „nagiął” rzeczywistość? Politycy i wyborcy poruszeniAutor komentarza: widz_ewTreść komentarza: LA staje się coraz mniej popularna w Polsce, bo wymaga ciężkiego, systematycznego treningu, a jego efekty przychodzą zwyklke późno. Brakuje cierpliwości. Sport należy uprawiać już w dzieciństwie i dużą rolę ma do spełnienia szkoła. Nie tylko "Orliki" powinny być budowane, ale także bieżnie, rzutnie. Pod mostem nie zdobywa się mistrzostwa.Data dodania komentarza: 03.08.2022, 09:03Źródło komentarza: Nikola Horowska największą gwiazdą Mistrzostw PolskiAutor komentarza: gośćTreść komentarza: Jak na 23-letnich sportowców to wyniki raczej słabe i nie rokujące światowego poziomu.Data dodania komentarza: 03.08.2022, 08:58Źródło komentarza: Nikola Horowska największą gwiazdą Mistrzostw PolskiAutor komentarza: Elżbieta KubiiakTreść komentarza: Bartek miał prawo odejść,tylko trochę nie spodziewanie to uczynił ,dobrze ,że drużyna . się nierozpadła dużo jest winy byłego prezesa Grzyba . Zobaczymy czas pokaże jakie będą wyniki.Mamy dobrych zawodników Vaculik, Woźniak,Thomsen, Jasiński i dobrze zapowiadających się młodzieżowców( Palusz,Bartkowiak, Stojanowski, Hurysz.Jak wszyscy solidnie popracują to będziemy mieć wspaniałą złotą drużnę i tego życzę całemu składowi trenerskiemuData dodania komentarza: 03.08.2022, 00:17Źródło komentarza: Znamy skład Stali Gorzów na kolejny sezon?!Autor komentarza: Jerzy OzgaTreść komentarza: W pełni popieram krytykę zachowania Bartosza Zmarzlika - mówi, ze nie pieniądze ale nowe perspektywy - jakiś ponury żart z kibiców w GorzowieData dodania komentarza: 28.07.2022, 19:58Źródło komentarza: Synowiec ostro o Zmarzliku i GrzybieAutor komentarza: FanTreść komentarza: Jak nie Chomski, to kto? Nie ma wyboru.Data dodania komentarza: 27.07.2022, 20:35Źródło komentarza: Koniec Chomskiego w Stali Gorzów?! M Autor komentarza: smutny obywatelTreść komentarza: Przyznać trzeba, że młodzi lekko w tym mieście nie mająData dodania komentarza: 27.07.2022, 07:11Źródło komentarza: Jak deską o ścianę! Młodzież chce mieć swoje miejscówki!
Reklama
Reklama
a