Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Niedziela, 14 sierpnia 2022 19:41
Reklama

Oskar Fajfer zastąpi Bartosza Zmarzlika!

Potwierdziły się informacje dotyczące tego, kto w przyszłym sezonie zastąpi Bartosza Zmarzlika. Informację potwierdził prezes Stali Gorzów Waldemar Sadowski.
Oskar Fajfer zastąpi Bartosza Zmarzlika!
Źródło: FB Oskar Fajfer

Kilka dni temu informowaliśmy jako pierwsi, że Stal Gorzów prowadzi rozmowy z Oskarem Fajferem. Zawodnik Startu Gniezno ma uzupełnić lukę po Bartoszu Zmarzliku. Nasze doniesienia na antenie Radia Gorzów potwierdził prezes klubu Waldemar Sadowski:

„Jesteśmy porozumieni już na przyszły rok. Oczywiście do okienka transferowego, jak wspomniałem, jeszcze trochę zostało ale Oskar Fajfer skończył rozgrywki kalendarzowe i mogę informować o postępie rozmów. Oskar był na tej liście od samego początku, to nie jest tak, że my sobie znaleźliśmy kogoś żeby zapchać przysłowiową „dziurę”. Analizowaliśmy jego starty, występy. Jest startowcem, chcemy się bardzo mocno zaangażować w jego pomoc. Tutaj, bardzo dużo przy tym wyborze zyskujemy, ponieważ Oskar Fajfer może już dokonywać pewnych testowań. Zyskujemy kilka miesięcy tak naprawę.”

W tegorocznym sezonie 28 – letni zawodnik wystartował w 11 spotkaniach pierwszej ligi. W 61 biegach zdobył 120 punktów z bonusami, co daje 1,967 punktu na każdy bieg. Można zakładać, że w Ekstralidze byłoby go stać na maksymalnie 1,5. To pokazuje jak wielka luka powstaje po odejściu Zmarzlika. 

Przypuszczalny skład Stali Gorzów na sezon 2023

Seniorzy 

Anders Thomsen

Martin Vaculik

Szymon Woźniak

Oskar Fajfer

Wiktor Jasiński (U24)

Timi Salonen (U24)

Juniorzy:

Oskar Paluch

Mateusz Bartkowiak

Oskar Hurysz

Jakub Stojanowski

Fajfer za Zmarzlika! Na którym miejscu Stal Gorzów zakończy sezon 2023?
 Zagłosuj w ankiecie poniżej
Powiązane galerie zdjęć:
Ankieta: Fajfer za Zmarzlika! Na którym miejscu Stal Gorzów zakończy sezon 2023?

Potwierdziły się informacje, że w miejsce Bartosza Zmarzlika w sezonie 2023 wystąpi Oskar Fajfer.

W tegorocznym sezonie 28 – letni zawodnik wystartował w 11 spotkaniach pierwszej ligi w barwach Startu Gniezno. W 61 biegach zdobył 120 punktów z bonusami, co daje 1,967 punktu na każdy bieg. Można zakładać, że w Ekstralidze byłoby go stać na maksymalnie 1,5. To pokazuje jak wielka luka powstaje po odejściu Zmarzlika.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
a