Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Niedziela, 14 sierpnia 2022 21:22
Reklama

Wielki start rundy jesiennej. Agencja Inwestycyjna Stilon Gorzów vs. TS Gwarek Tarnowskie Góry

Już w tą sobotę drużyna Agencja Inwestycyjna Stilon Gorzów, rozpocznie jesienną rundę. To powrót do tej klasy rozgrywkowej po dwóch sezonach spędzonych na boiskach IV ligi lubuskiej. Stilonowcy swoje zmagania zaczną od meczu z TS Gwarek Tarnowskie Góry.
Wielki start rundy jesiennej. Agencja Inwestycyjna Stilon Gorzów vs. TS Gwarek Tarnowskie Góry
Źródło: Facebook: Agencja Inwestycyjna Stilon Gorzów

W najbliższą sobotę, 6 sierpnia o godzinie 17:00, na Stadionie Stilonu, przy ul. Myśliborskiej odbędzie się mecz gorzowskiej drużyny. Agencja Inwestycyjna Stilon Gorzów zmierzy się z drużyną TS Gwarek Tarnowskie Góry, jednocześnie rozpoczynając jesienną rundę trzeciej grupy, trzeciej ligi. 

W poprzednim sezonie drużyna Stilonu była niezaprzeczalnie najlepszym zespołem lubuskiej IV ligi, tym samym awansując poziom wyżej. W 28 meczach zespół zgromadził 72 punkty odnosząc 23 zwycięstwa, dwukrotnie remisując i trzykrotnie przegrywając. Awans świętować mogli już sześć kolejek przed zakończeniem sezonu. Faktem stało się to po meczu kończącym rundę, z Ilanką Rzepin, gdy Stilon wygrał z wynikiem 4:1.

Dalsza część artykułu znajduje się pod wideo

Nowy sezon rozpoczną w mocno odnowionym składzie. W jesiennej rundzie na boisku będziemy mogli oglądać aż siedmiu nowych ciekawych zawodników. Będą nimi: Olaf Nowak - zawodnik, który w przeszłości zdobywał doświadczenie w ekstraklasie; Cyprian Poniedziałek, ściągnięty z drużyny Cariny Gubin; Szymon Pająk, w uprzednich latach grający na poziomie drugiej ligii; a także Maksym Bogdanov, Rynoma Ishizuka, Filip Karoń oraz Grzegorz Gibki. Największe poruszenie wzbudził jednak transfer Emila Drozdowicza z przeszłością ekstraklasową, którego wierni kibice pamiętają z czasów gdy strzelał bramki dla Stilonu w jego najlepszych latach. Drużyna trenuje pod okiem trenera Karola Gliwińskiego.

Możliwość zakupu biletów oraz karnetów będzie możliwa w kasie biletowej godzinę przed rozpoczęciem spotkania lub biurze klubowym od poniedziałku do piątku między 10:00-16:30. Poniżej przedstawiamy cennik:

18 zł - osoby dorosłe 
10 zł - kobiety, seniorzy, młodzież ( 16-18 lat )
Wstęp Wolny: Dzieci i Młodzież do 16 r.ż. oraz Honorowi Dawcy Krwi

Swój mecz rozgrywa także drugi gorzowski trzecioligowiec, Warta Gorzów. W meczu inaugurującym rozgrywki zmierzy się na wyjeździe z Polonią Bytom

Dziękujemy, że jesteście z nami


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
a