Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Niedziela, 14 sierpnia 2022 21:31
Reklama

Kabaret, który „nagiął” rzeczywistość? Politycy i wyborcy poruszeni

Podczas 27. Festiwalu Kabaretu w Koszalinie, kabareciarze z Neo-Nówki wystąpili z odświeżonym skeczem, który znany jest pod nazwą „Wigilia 2022". Imprezę transmitowała na cały kraj telewizja Polsat. W sieci zawrzało. Ich występ wywołał burzę w sieci, a oni znaleźli się w centrum debaty politycznej. Dlaczego?
Kabaret, który „nagiął” rzeczywistość? Politycy i wyborcy poruszeni
Źródło: YouTube screen

Kabareciarze wystąili z kontrowersyjną satyrą, którą uderzyli w polityków oraz wyborców. Część z nich czuje się urażona i uważa, że granice dobrego smaku zostały przekroczone. W sieci zawrzało. Część internautów jest zachwycona, inni krytykują kabaret za obraźliwe słowa pod adresem wyborców PiS oraz widzów Telewizji Polskiej.

Dobrze byłoby, gdyby ci skrytykowani w skeczu się zastanowili. Oddzielili oburzenie tym, że są atakowani, od przemyślenia tego, czy może jest jakiś powód takiego, a nie innego przedstawiania ich w kabarecie — komentuje dla Onetu Wojciech Mann, który dodał: 

Świętym prawem kabaretu jest drzeć łacha z rządzących


Skecz jest już dostępny w sieci. Od daty premiery, 31 lipca, obejrzało go już blisko 3,5 mln internautów. Skecze Neo-Nówki cieszą się w sieci wielką popularnością. Ale taki wynik w zaledwie kilka dni zaskakuje.

A co Wy sądzicie o tym skeczu? Czekamy na Wasze komentarze.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Gość 03.08.2022 13:17
Takie prawo kabaretu!!! Nic dodać nic ująć!!! Jak to się mówi prawda w oczy kole!!! Komuna wróciła!!!! Brawo Neo- nówka!!!!

Reklama
Reklama
Reklama
a